Astroloji

 

 

 
Akrep (21.02.2020)
Sahip olduğunuz mülkleriniz ile ilgili alım-satım işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal anlamda ek bazı gelir imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir başlangıç sizlerle olabilir.
 
Aslan (21.02.2020)
İlişkilerde aceleci tavırlarınızı karşı tarafa yansıtmamalısınız. Belirsizlikten doğan bu aceleci tavrınızı daha fazla üzerinizde taşıyıp kendinize stres yapmaktan vazgeçmelisiniz
 
Balık (21.02.2020)
Finansal konularınızla ilgili geleceğe yönelik bazı kararlar almak isteyebilirsiniz. Yakın çevre ve dostlarınızla ilgili de bugün kuracağınız iletişimler sizi oldukça şaşırtabilir. Evinizde tadilat gerektiren işleri ertelememelisiniz.
 
Başak (21.02.2020)
Yanılgılara uğramak veya hata yapmaktan korkmayın. Risk almanın önemli ve size başarı getireceği bir dönemdesiniz. Karşınıza gelecek yeni iş projeleri üzerinizde düşünmenizde fayda var, hemen reddetmeyin.
 
Boğa (21.02.2020)
İlişkilerde bugün biraz ipler gerilebilir. Üzerinize düşeni fazlasıyla yaptıysanız daha fazla korkmanıza ve kaygılanmanıza izin vermeyin. Bitmesi gereken ilişkileri uzatmayı seçtiyseniz bugün yaşanılanlara da sabırlı olmalısınız.
 
İkizler (21.02.2020)
İlişkilerde aslında sizi yansıtmayan davranışlardan vazgeçmelisiniz. Güçlüyü oynamak her durum ve her şartta kazandırmaz. Gücünüzün yetmediği yerlerde bu durumu paylaşmalısınız. Taşıyamayacağınız yükleri üzerinize almayın.
 
Koç (21.02.2020)
Bugün ilişkilerinizde sonuç odaklı olmayı denemelisiniz. Alacağınız kararlarla karşı tarafa net bilgiler vermeniz gerekmektedir. Kariyerinizde yeni bir iş birliği gündeminize gelebilir.
 
Kova (21.02.2020)
Oldukça romantik bir gün içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde heyecan verici yeni başlangıçlar ya da kalbinizin ritmini yeniden değiştirecek biri ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Ya da bunun akside söz konusu olabilir. Duygusal dengede kalın.
 
Oğlak (21.02.2020)
Cesaretinize güvenmekten başka bir çarenizin olmadığını fark edebilirsiniz. Önümüze gelen fırsatları artık değerlendirmenin zamanı geldi. Güven duyduğunuz ilişkiler içinde risk alabilirsiniz.
 
Terazi (21.02.2020)
Geçmişe dair bazı bilgi akışları sizi rahatsız edebilir. Geçmiş hesaplaşmalardan sıyrılmanız gereken bir gün. Kendinizi haklı çıkarmak uğruna değil, dolu dolu yaşamak için uğraş vermelisiniz.
 
Yay (21.02.2020)
Bugün sosyal çevrenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kadınlar arasında rekabet sorunları gündeme gelebilir ve kıskançlıklara dikkat etmelisiniz. Bu tür olaylarda çekişme yaşamak yerine daha hoşgörülü yaklaşımlar benimsemelisiniz.
 
Yengeç (21.02.2020)
İş ve çalışma projelerinizle ilgili karşı tarafa daha özverili olduğunuzu yansıtmanız gerekebilir. Kariyer alanınızda bugün ikna kabiliyetinizi kullanmanız gerekebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı