Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 11:30
 
31 MART’IN RAKİPLERİ BEŞİKTAŞLILAR GECESİNDE BULUŞTU
Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği’nin gecesinde partiler üstü atmosfer oluştu. CHP, AK Parti, DSP, Saadet Partisi ve Vatan Partisi’nin Beylikdüzü Belediye Başkan adayları aynı salonda buluştu. Gecede derneğe katkı sağlayanlara plaket takdim edildi.
GÜNCEL Haberi
31 MART’IN RAKİPLERİ BEŞİKTAŞLILAR GECESİNDE BULUŞTU

Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği ve çok geniş bir katılımın gerçekleştiği gecede, her siyasi görüşten isimler bir araya geldi. Partiler üstü atmosferin yaşandığı programda, derneğin faaliyetlerine katkı sağlayanlara plaket takdim edildi.

31 Mart yerel seçimleri için Beylikdüzü’nde Belediye Başkanlığı için mücadele eden CHP’nin adayı Mehmet Murat Çalık, AK Parti’nin adayı Mustafa Necati Işık, Vatan Partisi’nin adayı Barbaros Bahçelioğlu, Saadet Partisi’nin adayı Tuncer Koğa ve DSP’nin adayı Mustafa Gürkan Özgürkanlı’nın aynı ortamda bir araya gelmesi güzel bir tablo oluşturdu. Çalık, Işık, Bahçelioğlu, Koğa, Özgürkanlı, CHP İlçe Başkanı Taşkın Özer ve İYİ Parti İlçe Başkanı İskender Duriç de plaket verilenler arasındaydı.

İMZALI FORMA, ÇALIK; BİBLO, IŞIK’TA KALDI

BJK TV’den Alaaddin Orhan’ın sunduğu gecedeki açık artırmada Beşiktaş Futbol Takımı oyuncularının imzaladığı formayı 7 bin 500 liraya CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, kartal biblosunu ise 10 bin liraya AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık aldı. Bir mazereti dolayısıyla davete katılamayan Kulüp Başkanı Fikret Orman’ı yönetim kurulundan Ahmet Ürkmezgil’in temsil ettiği gecede, derneğin faaliyetlerini anlatan slayt gösterisi izlettirildi ve Beşiktaş marşları çalındı. Orman’ın plaketi Ürkmezgil’e verildi.

“BEYLİKDÜZÜ’NE DE BEŞİKTAŞ KADAR SEVDALIYIZ”

Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sinan İşgüzar, Beşiktaş Kulübü ’nü temsilen aralarında bulunan Ahmet Ürkmezgil, Suat Orman ve Selçuk Kaynarkan’a teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasında, “Beşiktaş’ımıza ne kadar sevdalıysak, ilçemizi de o kadar çok seviyoruz. Bu güzel gecede güzel ilçemiz Beylikdüzü’nü yönetmeye talip olan kıymetli belediye başkan adaylarımızı aynı masa etrafında buluşturduğumuz için de ayrıca çok mutluyum. ” dedi.

“GÜN GELDİ ZAP KARAKOLU’NDA MEHMETÇİĞE MORAL VERDİK…”

Işıldak Düğün Davet ve Etkinlik Salonu’nda organize edilen gecede derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aktaran İşgüzar, şunları söyledi: “Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği olarak gün geldi, Türkiye’nin en doğu ve güneydoğusuna giderek onlarca okulu ziyaret ettik. Zor şartlarda eğitim gören evlatlarımıza yardım eli uzattık. Gün geldi Zap Karakolu’na kadar giderek Mehmetçiklerimize moral verdik. Gün geldi dilsiz yetimlerimiz diye tanımladığımız sokak hayvanlarına üşümesinler diye kulübeler yaptık.”

Bugüne kadar derneğe katkı sunan ve programa katılanlara teşekkür eden İşgüzar sözlerini şöyle tamamladı: “En büyük Beşiktaşlı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Baba Hakkı’ları, Şeref Bey’leri, Seba’ları şükran, minnet ve hasretle yâd ediyorum. ”

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı