Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 17:53
 
ADNAN KAHVECİ’DE KONAK PARKI SEVİNCİ
Beylikdüzü Belediyesi’nin Adnan Kahveci Mahallesi’nde hizmete açtığı Konak Parkı; yürüyüş ve koşu yolu, çok amaçlı saha, çocuk oyun grubu, fitness aletleri ve peyzaj düzenlemesiyle her yaş grubuna hitap ediyor.
YAŞAM Haberi
ADNAN KAHVECİ’DE KONAK PARKI SEVİNCİ

Beylikdüzü Belediyesi tarafından Adnan Kahveci Mahallesi’ne yaptırılan Konak Parkı, Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır ve CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık tarafından hizmete açıldı. Konak Caddesi ile Topçu Sokak kesişiminde bulunan park; yürüyüş ve koşu yolu, çok amaçlı saha, çocuk oyun grubu, fitness aletleri ve peyzaj düzenlemesiyle her yaş grubuna hitap ediyor.

“EN YEŞİL İLÇELERDEN BİRİYİZ”

Açılışta, yeşil alanlara çok önem verdiklerini belirten Şatır,  “İstanbul’un 39 ilçesinde yeşili en fazla olan ilçelerden biriyiz. Hizmete açtığımız bu parkta çocuklarımız, gençlerimiz ve aileleri hep birlikte keyifli vakit geçirecekler. Parkımız, ilçe sakinlerimize hayırlı olsun.” dedi.  

“EVLATLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Belediye Başkan Adayı Çalık ise “Şehirde mutluluk doğru planlama ister. Hep birlikte bu kenti daha güzel bir noktaya taşıyacak; çocuklarımız için huzurlu bir gelecek hazırlayacağız. Çocuklarımız, bana parkın girişinde teşekkür etti. Yani, en büyük hediyeyi çocuklardan aldım. Biz, evlatlarımız için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı