Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 12:27
 
AEROBİK, PİLATES VE FİTNESS KURSLARI BAŞLIYOR…
Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nce yetişkinler için düzenlenen aerobik, pilates ve fitness kursları, 4 Şubat’ta başlayacak. Beylikdüzü’nde ikamet edenler 31 Ocak’a kadar başvuru yapabilecek. Kadınlar 3 branştan herhangi birine, erkeklerse sadece fitness kursuna kaydolabiliyor.
SPOR Haberi
AEROBİK, PİLATES VE FİTNESS KURSLARI BAŞLIYOR…

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nce yetişkinler için aerobik, pilates ve fitness branşlarında ücretsiz spor kursları düzenlendi. 4 Şubat-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kursa katılmak isteyenlerin 31 Ocak’a kadar başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA YA DA SALI-PERŞEMBE

Beylikdüzü’nde ikamet etme şartı aranan kurslara beylikduzu.istanbul internet adresi üzerinden veya Beylicium AVM 2’nci kattaki Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ve Kavaklı Kapalı Spor Kompleksi’ne bizzat giderek kayıt oluşturabiliyor. Kadınlar 3 branştan herhangi birine, erkeklerse sadece fitness kursuna kaydolabiliyor. Dersler hafta içi pazartesi-çarşamba ve salı-perşembe günleri yapılacak.

Kurslara yoğun ilgi gösterildiğini belirten Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri,  kursiyerlere kendilerine yakın buldukları ve iyi htireceğini düşündükleri branşlara yönelmelerini tavsiye ediyor. 444 09 39 numaralı telefon aranarak daha detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı