Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 10:55
 
ATLETİZMDE BÜYÜKÇEKMECE’NİN GURURU OLDULAR
Büyükçekmece Belediyesi Atletizm Takımı, başarıdan başarıya koşuyor. 18 yaş altı 382 atletin yarıştığı Türkiye Olimpik Deneme Atletizm Şampiyonası’nda Yavuz Selim Yılmaz, Fatma Pınar Gülseven, Sudenaz Karakoç, Fatma Işıl Mutlu ve Sudenaz Terzi uzun atlamada madalya kazandı.
SPOR Haberi
ATLETİZMDE BÜYÜKÇEKMECE’NİN GURURU OLDULAR

Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi Atletizm Takımı sporcuları, Ataköy Atletizm Salonu’nda gerçekleşen ve 18 yaş altı 382 atletin katıldığı “Türkiye Olimpik Deneme Atletizm Şampiyonası’nda madalya kazanma başarısı gösterdi.  

Yavuz Selim Yılmaz, Fatma Pınar Gülseven, Sudenaz Karakoç, Fatma Işıl Mutlu ve Sudenaz Terzi, kendilerinden büyük sporcularla yarıştıkları şampiyonada uzun atlama branşında dereceye girerek Büyükçekmece’ye gurur yaşattı.  

ALTUN, MİLLİ TAKIMA ÇAĞIRILDI  

Belediyenin atletizm takımında bulunan Çağatay Altun da geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye Salon Şampiyonası’nda elde ettiği başarı dolayısıyla Milli Takım kampına çağırılmıştı.

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Çağatay Altun’u ve Türkiye Olimpik Deneme Atletizm Şampiyonası’nda madalya kazanan sporcuları tebrik etti. Bu başarıda anne ve babaların payının da büyük olduğunun altını çizen Akgün, “Çocuklarımız sayesinde Büyükçekmece sporda da başarıdan başarıya koşuyor.” dedi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı