Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 16:24
 
AZMİ EKİNCİ’DEN ORGANİK PAZAR PROJESİ
Pazarların Anadolu kültüründen geldiğinin altını çizen AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi Ekinci, tarladan halka organik pazar projesiyle, sebze ve meyvenin daha uygun fiyatlara satılmasını sağlayacaklarını açıkladı.
SİYASET Haberi
AZMİ EKİNCİ’DEN ORGANİK PAZAR PROJESİ

AK Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Azmi Ekinci, pazarcı esnafıyla birlikte yürütmeyi planladıkları “tarladan halka organik pazar projesiyle” hem tekelciliğin önüne geçeceklerini hem de daha sağlıklı meyve ve sebzelere uygun fiyatlarla ulaşılmasını sağlayacaklarını söyledi.

 

“PAZARLAR, ANADOLU KÜLTÜRÜNDEN GELİR” 

AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’yla birlikte Esenyurt Pazarcılar Derneği’ni ziyaret eden Ekinci, projesi hakkında şu bilgileri verdi: "Pazarlar bize Anadolu kültüründen gelir. Bu kültürün yaşaması lazım. Pazarcıların daha kolay ortamlarda satış yapmalarını sağlayacağız. Yapacağımız kapalı pazarlar konusunda da sizlerle istişare içerisinde olacağız. Tarladan halka organik pazar projemiz var ve bunu tekelciliğin önüne geçmek için siz pazarcı esnafımızla birlikte yapmak istiyoruz. Pazardaki fiyatları dengelemek içinde sizlerle çalışma içerisinde olacağız.”

 

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı