Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 15:38
 
BALYOZ MAĞDURU ÜLGEN TOPRAĞA VERİLDİ
Balyoz kumpas davasında 21 ay hapis yatan emekli Hava Kurmay Albay Erden Ülgen, Bakırköy’deki Ataköy 5’inci Kısım Camisi’nde kılınan cenaze namazı sonrası askeri törenle toprağa verildi. 61 yaşında hayatını kaybeden Ülgen’i silah arkadaşları ve sevenleri son yolculuğuna uğurladı.
GÜNCEL Haberi
BALYOZ MAĞDURU ÜLGEN TOPRAĞA VERİLDİ

21 ay hapis yatmasına sebep olan Balyoz kumpası davasından beraat eden emekli Hava Kurmay Albay Erden Ülgen, 61 yaşında hayatını kaybetti. Ülgen, Bakırköy’deki Ataköy 5’inci Kısım Camisi’nde kılınan cenaze namazı sonrası askeri törenle toprağa verildi. Ülgen’i son yolculuğuna silah arkadaşları ve sevenleri uğurladı.

1958’de dünyaya gelen Ülgen, Taksim Atatürk Lisesi’nin ardından Hava Harp Okulu Elektrik ve Elektronik Bölümü’nden mezun oldu. Füze Subay ve Liderlik Komutanlık ve Kurmay Subay Eğitimi alan Ülgen, Hava Harp Okulu Kurmay Başkanlığı ile Harp Akademileri Komutanlığı’nda Yönetim Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Plan Program Şube Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. Ülgen, aynı komutanlıkta mali kaynaklar, insan ve proje yönetimi gibi alanlarda çalıştı.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı