Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 14:25
 
BEYGENÇLİK: BİR TARAFTAR GRUBUNDAN ÇOK ÖTE…
Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren Beygençlik adlı taraftar grubu, bir taraftar grubunun çok ötesinde işlere imza atıyor. Kuruculardan Ömer Çar, periyodik toplantılarla bir araya geldikleri gruptaki gençlerin her türlü psikolojik ve sosyolojik sorunlarıyla ilgilendiklerini, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için azami çaba ortaya koyduklarını söyledi.
SPOR Haberi
BEYGENÇLİK: BİR TARAFTAR GRUBUNDAN ÇOK ÖTE…

Beygençlik Taraftar Grubu, Beylikdüzü bölgesine ait spor kulüplerinin maçlarında gösterdiği performansla dikkati çekiyor. Grubun kurucularından Ömer Çar, sadece maç günleriyle sınırlı klasik manada taraftar grubu olmadıklarını, aynı zamanda bölge gençliğinin günlük hayatlarına ve gelecek planlarına pozitif etki yapmaya çalıştıklarını söyledi. Adeta bir aile ortamı oluşturduklarını belirten Çar, grup ağabeylerinin uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlardan uzak durulması için üyeleri sürekli yakın takipte tuttuğunu, bireysel sorunlarla anında ilgilediğini kaydetti.

 

“TOPLANTILAR SOHBET HAVASINDA GEÇİYOR” 

Grup içindeki irtibatı ve koordinasyonu sağlamak amacıyla periyodik toplantılar düzenlendiklerin, Gürpınar’daki Siteler Halı Saha’da gerçekleşen son toplantının da diğerleri gibi çok verimli geçtiğini belirten Çar, “Geleneksel hale gelen toplantılarımızdan birini daha geride bıraktık. Bu birliktelikler daha ziyade sohbet havasında geçiyor. Bugün de öyle oldu. Gençlerimizin kişisel sorunlarını olabildiğince masaya yatırdık. Bazı gençler arasındaki küslüğe onları barıştırarak son verdik.” dedi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı