Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 13:20
 
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK SİVİL TOPLUM HİZMETİ
TEMA Vakfı, Evimiz Beylikdüzü Derneği, Beylikdüzü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Beylikdüzü Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ve Beylikdüzü Atatürkçü Düşünce Derneği; Beylikdüzü Belediyesi’nce hizmete açılan İsmail Hakkı Tonguç Dernekler Yerleşkesi’yle fonksiyonel, modern ve ulaşılabilir ofislere kavuştu.
YAŞAM Haberi
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK SİVİL TOPLUM HİZMETİ

Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçede faaliyet gösteren derneklerin işlerini daha iyi yürütebilmeleri ve ulaşılabilir olmaları amacıyla inşa ettirdiği İsmail Hakkı Tonguç Dernekler Yerleşkesi, Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, CHP İlçe Başkanı Taşkın Özer, birim müdürleri, dernek başkanları ve vatandaşların katıldığı törenle açıldı.

5 STK’YA MODERN OFİSLER

5 bin 941 metrekare büyüklüğündeki yerleşkede TEMA Vakfı, Evimiz Beylikdüzü Derneği, Beylikdüzü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Beylikdüzü Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ve Beylikdüzü Atatürkçü Düşünce Derneği ofislerinin yanı sıra Beylikdüzü Belediyesi Sanat Atölyesi de yer alıyor.

Yerleşkenin yanı sıra 4 bin 500 metrekare alana sahip Spor Tesisleri’nin resmi açılışı da yapıldı. Cumhuriyet Mahallesi Ali Talip Özdemir Caddesi üzerindeki tesiste 7’den 70’e herkes spor yapma imkânı bulacak.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı