Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 10:22 Bu haber 3450 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS İFLASIN EŞİĞİNDE
Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü Genel Sekreteri Saadet Sarı, uçak bileti ve konaklama masraflarını karşılayamadıkları için Kadınlar CEV Challenge Kupası 16’lı Finaller turu için Slovakya’ya gidemeyeceklerini söyledi.
SPOR Haberi
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS İFLASIN EŞİĞİNDE

KADINLAR CEV Challenge Kupası 16’lı Finaller Turu’nda Slovakya’nın Slavia Bratislava takımıyla karşılaşacak olan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ta kriz iyice büyüyor. Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kulübü Genel Sekreteri Saadet Sarı, yaşanan sıkıntılarla ilgili şunları söyledi: “Şu anda kasada bir lira yok. Bazı oyuncular için ev kiralamıştık. Kiraları ödeyemeyince kızları evden çıkarmak zorunda kaldık. Onları burada bir otele yerleştirdik. Beylikdüzü’nde kime gitsek bizden kaçıyor. Sponsor firma dahil kimse bizimle bir araya gelmek istemiyor. Bize vebalı muamelesi yapıyorlar. Beylikdüzü’nde kimse bize yardım etmek istemiyor. Biz de bütün ümidimizi bahis şirketlerinden gelecek olan 100 bin TL’ye bağlamıştık. Oyuncularımızın alacaklarından dolayı icralık olunca kendimizce ikinci bir hesap açtık. Ancak Dernekler Masası’nda kaydımız olduğu için bunda da başarılı olamadık. Oradan gelen paraya da el koyuldu.”

SLOVAKYA’YA GİDEMEYECEĞİZ”

Kadınlar CEV Challenge Kupası 16’lı Finaller turu için 3 Aralık tarihinde Slovakya’ya gitmemiz gerekiyor. Slovak kulübünün yetkilileri bizi karşılamak için uçak saatimizi soruyor. Biz onlara bilet alamadığımızı, gelemeyebileceğimizi söyledik. Bize yardımcı olabileceklerini söyleseler de bunu kabul etmeyeceğimizi söyledik. Maçın oynanmasına 13 gün var ama biz daha maça çıkıp çıkamayacağımızı bilemiyoruz. Ne yapacağımızı da bilemiyoruz. Böyle giderse bir iki maçı ancak çıkarırız. Ligden çekilmek zorunda kalacağız. Avrupa maçına çıkamazsak bir ceza da alacağız. Bizi bu duruma düşürenlerden davacı olacağız. Başta Ekrem İmamoğlu olmak üzere Tuncay Yılmaz ve Murat Ongun’a dava açacağız.”

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı