Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 10:41
 
BOZKURT, ESENYURT MÜHRÜNÜ ALATEPE’DEN DEVRALDI
Ali Murat Alatepe’den Esenyurt Belediye Başkanlığı görevini devralan Kemal Deniz Bozkurt, “Burası sizin bıraktığınız yerden daha iyi yerlere taşınacaktır.” dedi. Alatepe ise başkanlık mührünü teslim ederken şunları söyledi: “Bu Esenyurt’un namusu. Biz bunu koruduk, şimdi de kıymetli başkanımıza takdim ediyoruz.”
SİYASET Haberi
BOZKURT, ESENYURT MÜHRÜNÜ ALATEPE’DEN DEVRALDI

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP adayı olarak Esenyurt Belediye Başkanı seçilen Kemal Deniz Bozkurt, seçim öncesinin AK Partili Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’den görevi devraldı.

“HERKES BİRİNCİ SINIF VATANDAŞ MUAMELESİ GÖRECEK”

Bozkurt, İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatalar takdim edildikten sonra CHP’li Belediye Meclis üyeleriyle birlikte başkanlık binasına geldi. Burada düzenlenen törende Alatepe’nin belediyenin mührünü teslim ettiği Bozkurt, “Esenyurt’ta yaşayan herkes, inancına, kültürüne, tercihlerine bakılmaksızın birinci sınıf vatandaş muamelesi görecek. Hep beraber umudun şehri Esenyurt’un inşası için çalışacağız.” dedi.

“MUTLULUK, HUZUR VE KARDEŞLİĞİN ŞEHRİNİ OLUŞTURACAĞIZ”

Esenyurt’u öncelikle mutlu ve huzurlu bir kent yapmayı hedeflediklerini belirten Bozkurt, şöyle konuştu: “Bizim bir sloganımız vardı 'Esenyurt’u Esenyurtlular yönetecek' diye. Vatandaşlarımız söz sahibi olacak. Amacımız, mutluluğun, huzurun, kardeşliğin şehrini oluşturmak. Onu da yapacağız inşallah.” Bozkurt, “Burası sizin bıraktığınız yerden daha iyi yerlere taşınacaktır.” dediği Alatepe’ye şimdiye kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

“BİZ YİNE ESENYURTLU HEMŞERİLERİMİZİN EMRİNDEYİZ”

Törende Bozkurt’a yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Alatepe ise şunları söyledi:  “Allah, size Esenyurt halkına hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. 'Emrinizdeyiz Esenyurt' bu hizmet görüşünü anlatan bir şeydi. Biz yine Esenyurtlu hemşerilerimizin emrindeyiz. Size, ailenize hayırlı olsun. Seçilen meclis üyelerini de tek tek kutluyorum.”

Alatepe, çiçek takdim ettiği Bozkurt’a başkanlık mührünü “Bu Esenyurt’un namusu. Biz bunu koruduk, şimdi de kıymetli başkanımıza takdim ediyoruz.” ifadeleriyle verdi.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı