Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 18:30
 
BÜYÜKÇEKMECE’YE YENİ MUHTARLIK BİNALARI
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün demokrasinin ilk basamağı olarak gördüğü muhtarlar için yeni binalar inşa etme projesi, ilçe halkından beğeni topluyor.
GÜNCEL Haberi
BÜYÜKÇEKMECE’YE YENİ MUHTARLIK BİNALARI

Büyükçekmece’de muhtarlık binaları baştan aşağı yenileniyor. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün ilçedeki ilklere imza attığı projelerinden biri olan yeni muhtarlık binaları, büyük çoğunlukla hayata geçirilmiş durumda.

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve belediye ekibi, 24 mahalle muhtarlığının tamamında, ihtiyaca göre Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bakım ve onarım çalışmaları da yapılıyor. 

 

YENİDEN İNŞA VEYA BAŞTAN AŞAĞI YENİLEME

 

Akgün, geçen yıllarda aldığı karar sonrasında ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde yeni muhtarlık binaları inşa etmeye karar vermişti. Akgün’ün yeni muhtarlık binaları projesi kapsamında şu ana kadar; Fatih Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Muratçeşme Mahallesi ve Ekinoba Mahallesi’nde yeni muhtarlık binaları yapıldı. Pınartepe Mahallesi muhtarlığı da Büyükçekmece Belediyesi ekipleri tarafından baştan sona yenilendi. Kamiloba Mahallesi muhtarlık binasının yapımı da devam ediyor.

 

Büyükçekmece Belediyesi’nin çalışmalarıyla hizmet kalitesi artan binaların son hali mahallelilerden büyük beğeni topluyor.

 

Yeni muhtarlık binaları projesi ile ilgili konuşan Başkan Hasan Akgün, demokrasinin ilk basamağının muhtarlıklar olduğunu vurgulayarak, "Pek çok mahallede hizmete giren modern ve kullanışlı muhtarlıklarımız Büyükçekmecelilerden tam not alıyor” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı