Haber Detayı
20 Nisan 2019 - Cumartesi 13:57 Bu haber 1312 kez okundu
 
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORLAR
Çanakkale Şehitleri için saygı turuna çıkan Beylikdüzü Kırlangıç Kulübü sporcuları, 326 kilometrelik yolculuğa, geçen yıllardaki gibi yine Beylikdüzü Belediyesi binası önünden başladı. Silivri, Marmara Ereğlisi, Tekirdağ, Keşan ve Gelibolu güzergâhını izleyip 21 Nisan Pazar günü Çanakkale Şehitlik Abidesi’ne ulaşmaları beklenen bisikletçileri; Beylikdüzü Belediyesi 2’inci Başkanvekili Müslüm Akülker ve Kulüp Başkanı Haluk Karataş uğurladı.
SPOR Haberi
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORLAR

Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Kulübü sporcuları, Çanakkale Şehitleri için saygı turuna çıktı. Bisikletçiler 326 kilometrelik yolculuğa, 4 yıldır olduğu gibi yine Beylikdüzü Belediyesi binası önünden başladı.

Beylikdüzü Belediyesi 2’inci Başkanvekili Müslüm Akülker ve Kulüp Başkanı Haluk Karataş’ın uğurladığı bisiklet sporcuları; Silivri, Marmara Ereğlisi, Tekirdağ, Keşan ve Gelibolu güzergâhını izleyip 21 Nisan Pazar günü Çanakkale Şehitlik Abidesi’ne ulaşacak.

“BU TÜR ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK”

Müslüm Akülker uğurlama sırasında "Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, başkanlarımız Ekrem İmamoğlu ve Mehmet Murat Çalık'a teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz sürekli olacaktır. Hepinize başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun. Allah'a emanet olun.” diye konuştu.

İMAMOĞLU VE ÇALIK’A DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR

Haluk Karataş ise şunları söyledi: “Bu etkinliğimizde 4 yıldır en önemli destekçimiz Beylikdüzü Belediyesi'dir. Beylikdüzü Belediyesi'nin geçmiş dönem başkanı ve bugün İBB Başkanı olan Sayın Ekrem İmamoğlu'na ve görevi devralan Sayın Beylikdüzü Belediye Başkanım Mehmet Murat Çalık'a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı