Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 14:22
 
“CUMHURİYET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
Cihangir İlkokulu öğrencisi Mert Giray Yalçın’ın 23 Nisan’da sembolik olarak koltuğuna oturduğu Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, “Cumhuriyetimizin ilelebet yaşaması için var gücümüzle çalışacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukları olarak gururluyuz. 23 Nisan tüm dünya çocuklarının bayramıdır.”
GÜNCEL Haberi
“CUMHURİYET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sembolik olarak Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin koltuğuna oturan Cihangir İlkokulu öğrencisi Mert Giray Yalçın, sokak hayvanlarının koruma altına alınması ve barınak yapılması talimatı verdi. 1800 personeli bulunan Avcılar Belediye’nin müdürleriyle görüşen temsili Belediye Başkanı Yalçın, faaliyetler hakkında bilgi aldı ve isteklerini iletti.

 

“23 NİSAN, DÜNYA ÇOCUKLARININ BAYRAMIDIR” 

Etkinlik sırasında 23 Nisan’ın çok önemli bir gün olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Turan Hançerli ise şunları dile getirdi: “Egemenliğin kayıtsız şartsız millete veriliği, ilk meclisin açıldığı gün. Cumhuriyetimizin ilelebet yaşaması için var gücümüzle çalışacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukları olarak gururluyuz. 23 Nisan tüm dünya çocuklarının bayramıdır. Evrensel bir bayramdır. Başkanıma da çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı