Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 15:03
 
EĞLENİRKEN ÖĞRETEN TATİL PROGRAMI
Beylikdüzü Belediyesi’nin organize ettiği yarıyıl tatili programına katılan öğrenciler bir yandan gönüllerince eğlenirken, diğer yandan dağarcıklarına yararlı bilgiler ekliyorlar. Renkli, eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dolu tatil programı 3 Şubat’a kadar sürecek. İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinliklere; Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ile Beylicium Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapıyor.
EĞİTİM Haberi
EĞLENİRKEN ÖĞRETEN TATİL PROGRAMI

 

Beylikdüzü Belediyesi, 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı’nın ilk yarısını tamamlayan öğrenciler için birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dolu tatil programı hazırladı.

Çocukların, -eğitici atölye çalışmalarından, tiyatro ve sinema gösterimlerine- birçok programa ücretsiz katılabildikleri; yaşıtları ve aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçirebildikleri sömestr programı 3 Şubat’a kadar devam edecek.

UZMAN EĞİTMENLERDEN DERS

İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinliklere; Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ile Beylicium Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapıyor. Uzman eğitmenlerin görevli olduğu dans, ritim, resim, keçe, karikatür, kaligrafi, pasta, marakas ve drama Atölyeleri’nde eğlence ve eğitim bir arada yaşanıyor. 

SİNEMA VE TİYATRO KEYFİ

Çocuklar; Dr. Seuss Lorax, Tınkert Bell Ve Peri Kurtaran, Neşeli Dalgalar, Vol-i,  Yücel’in Çiçekleri, Charlie’nin Çikolatası Fabrikası, Garfield ve Minyonlar sinema filmlerini de izleme imkanına sahip oluyor. Beylicium AVM’deki Belediye Tiyatrosu ve Erol Günaydın Sahnesi’nde ise Aysberg ve Mustafa adlı tiyatro oyunları çocuklar için sahneleniyor.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı