Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 12:06
 
“ESENYURT HALKI HİZMET BEKLİYOR”
Esenyurt Belediyesi Meclisi, Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt başkanlığında ilk toplantısını yaptı. Bozkurt, çok sayıda ilçe sakininin de takip ettiği oturumda, “Hep birlikte barış ve kardeşliğe ihtiyacımız var. Esenyurt halkı hizmet bekliyor.” dedi.
GÜNCEL Haberi
“ESENYURT HALKI HİZMET BEKLİYOR”

Esenyurt Belediyesi Meclisi’nin 2019-2024 dönemine ait ilk toplantısı Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt başkanlığında gerçekleşti.

Bozkurt, oturumu açarken  “Yeni bir döneme başlıyoruz. Sancılı bir süreçten geçtik. Seçimi geride bıraktık. Esenyurt’un sorunları çok ve bunlara çözüm arayacağız. Hep birlikte barış ve kardeşliğe ihtiyacımız var.  Esenyurt halkı hizmet bekliyor.” diye konuştu.

AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Gazanfer Karakaş da, ilçenin sorunlarının çözümü için ellerinden gelen gayreti ortaya koyacaklarını söyledi.

GÖREV DAĞILIMLARI BELİRLENDİ

Oylamalar sonucunda AK Parti’li Meclis üyeleri Hamit Öncü, 1’inci; Harun Özer ise 2’inci Başkan Vekili; Tarık Erdem ve Fatih Taşdemir divan kâtibi; Sevim Köse, Togay Çoban ve Eren Kaya da encümen üyesi seçildi.

Oturumda ayrıca İmar, Kültür, Hukuk, Eğitim, Gençlik ve Spor, Ulaşım ve Trafik, Tarife, Kadın-Aile Çocuk, Engelsiz Hayat, Kültür Sanat, Sosyal Hizmetler, Şehir ve Estetik komisyonları ile Marmara Belediyeler Birliği Meclisi üyeleri belirlendi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı