Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 11:10
 
ESENYURT TERMALİ, EMITT FUARI’NDA
Esenyurt Belediyesi; 100’ü aşkın ülkeden 700’den fazla tur operatörünün katıldığı 23’üncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek mineral değerlerine sahip termal tesislerini tanıttı. TÜYAP’taki fuar 3 Şubat’ta sona erecek.
EKONOMİ Haberi
ESENYURT TERMALİ, EMITT FUARI’NDA

Esenyurt Belediyesi’nin Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek mineral değerlerine sahip termal tesisleri, turizm sektörünün en önemli fuarlarından EMITT’te büyük ilgi gördü. Ziyaretçilerin arasında ünlü Türk Halk Müziği sanatçıları Mahmut Tuncer ve Cemil Demir de yer aldı.

TÜYAP Fuar Merkezi’nde organize edilen 23’üncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), Esenyurt Belediyesi de stant açtı. 3 Şubat’a kadar devam edecek fuarda, Türkiye dahil 100’ü aşkın ülkeden 700’den fazla tur operatörü katıldı.  

BAGAJDA MAMA DA TANITILDI

Esenyurt Belediyesi fuarda, mineral zengini termal tesislerinin yanı sıra ilçe genelinde başarıyla yürüttüğü sokak hayvanları için “bagajda mama” uygulamasını da tanıttı ve katılımcılara bu amaçla hazırlanmış paketlerden dağıttı. Standın bir alanına bakımını üstlendiği hayvanları getiren belediye, ziyaretçilere “satın alma sahiplen” sloganıyla çağrıda bulundu.

3 DİLDE BROŞÜR

 Belediye Başkan Yardımcısı Mete Burak Sönmez, fuardaki aktiviteleri hakkında şunları söyledi: “Burada, ilçemizde bulunan termal kaplıcalarımızı ve bir yıl önce başladığımız bagajda mama uygulamamızı tanıtıyoruz. Gelen misafirlerimize sokak hayvanlarımız için hazırladığımız bagajda mama setlerinden hediye ediyoruz. Termal tesisimizin yerli ve yabancı katılımcılarımıza tanıtıyoruz. Tanıtım broşürlerimizi 3 dilde yayınlıyoruz.”

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı