Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 14:18
 
ESENYURTLU ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ
Esenyurtlu öğrenciler, İlçe Belediyesi’nin 23-24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdiği Sömestr Şenliği’nde doyasıya eğlendi. Etkinlikte çocuklardan öncelikle iyi insan olmayı hedeflemelerini isteyen Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, ebeveynlerin ve öğretmenlerin sözlerinin dinlenmesini öğütledi.
YAŞAM Haberi
ESENYURTLU ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Esenyurt Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından öğrencilerin yarıyıl tatilini daha eğlenceli ve dolu geçirebilmeleri organize edilen Sömestr Şenliği 23-24 Ocak tarihlerinde Esenyurt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ İKİ GÜN

Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin de katıldığı şenlikte; Erkan Obüs ve oğlu Kaan Obüs’ün animasyon, kukla ve jonglör gösterileri ilgiyle izlendi. Öğrenciler, anne ve babalarıyla sahnede yarıştı. Yüz boyama, palyaço, jonglör ve sihirbaz gösterilerinin de sunulduğu programda, ücretsiz pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

ALATEPE: “ÖNCELİKLE İYİ İNSAN OLUN”

Etkinlikte hitap ettiği çocuklara öncelikle iyi insan olmayı hedeflemelerini söyleyen Belediye Başkanı Alatepe, “Bizim doktor, hemşire olmadan önce iyi bir insan olmamız lazım. Bunu yaptıktan sonra zaten iyi mühendis, iyi doktor olursunuz.” dedi. Öğrencilere ebeveynlerinin ve öğretmenlerinin sözlerini dinlemelerini öğütleyen Alatepe, onlardan hayvanları çok sevmelerini ve aç kalmamalarını sağlamalarını istedi.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı