Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 16:23
 
FATİH ERKOÇ ŞARKILARINA ÇOCUK KOROSUNDAN MUHTEŞEM YORUM
Fatih Erkoç’un unutulmaz şarkılarını yorumlayan Büyükçekmece Belediyesi “Bir Yıldız Işığında Çocuk Sesleri” korusu, dinleyenlere muhteşem bir gece yaşattı. Gecede orkestra şefliğini sanatçı Suat Suna, koro şefliğini ise sanatçı Çiğdem Güven yaptı.
KÜLTÜR - SANAT Haberi
FATİH ERKOÇ ŞARKILARINA ÇOCUK KOROSUNDAN MUHTEŞEM YORUM

Büyükçekmece Belediyesi’nce organize edilen geleneksel Ustalara Saygı Gecesi’nin 9’uncusunda belediye bünyesindeki “Bir Yıldız Işığında Çocuk Sesleri” korusu, Fatih Erkoç’un unutulmaz şarkıları seslendirildi. Gecede orkestra şefliğini sanatçı Suat Suna, koro şefliğini ise sanatçı Çiğdem Güven yaptı.

“EN BÜYÜK ALKIŞI ÇOCUKLAR HAK EDİYOR”

Gecede en büyük alkışı çocukların hak ettiğini belirten Fatih Erkoç, “Bu güzelliklerin devam etmesini diliyorum ve devam edeceğine inancım sonsuz. Bu organizasyonların sevgili başkanımız ve ekibi sayesinde dünya çapında daha da büyüyeceğine eminim.” dedi.

“BU ÇOCUKLAR AKRANLARINDAN 10 METRE İLERİDE”

Gecedeki konuşmasında gençlerin kendisine sürekli festivaller ve hangi sanatçıların katılacağı hakkında  sorular yönelttiğini ifade eden Belediye Başkanı Hasan Akgün şunları söyledi: “Fatih Erkoç, Suat Suna, Çiğdem hocaya ve emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kültür ve sanat alanında hep beraber çalışıyoruz. Fatih Erkoç hocamız Türk pop müziğinin en iyilerinden. Çeşitli lisanlarda okumuş olduğu bu güzel eserlerle hepimizin gönlünde taht kuran hocam, aynı zamanda Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin o güzel sesiyle vazgeçilmez sanatçılarından. Sahneye çıkan bu çocuklar kendi akranlarından 10 metre ileride.”

Konserin sonunda gecenin anısına dev bir pasta kesildi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı