Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 17:17
 
“HASAN AKGÜN’Ü AYRIM YAPMAZ SANIRDIM”
Mevlüt Uysal, Büyükçekmece’yi gezince ve özellikle de Türkoba Mahallesi’ni görünce hizmette ayrım yapıldığına şahit olduğunu söyledi. Uysal, “Ben Hasan Bey’i diğer CHP’li belediyelerden daha farklı, hizmette ayrım yapmayan ve hizmet konusunda hassas birisi olarak hayal ederdim.” dedi.
SİYASET Haberi
“HASAN AKGÜN’Ü AYRIM YAPMAZ SANIRDIM”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)  Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği (KONSİAD) Başkanı Kemal Çelik’in düzenlediği programda Konyalı iş adamları ve Büyükçekmece’de oturan Konyalılarla bir araya geldi.

“YÜZDE 80 ‘UYSAL SEÇİLİRSE HİZMET GELİR’ DİYOR”

Uysal, Konya lezzetlerinin servis edildiği bir mekânda gerçekleşen buluşmada, Büyükçekmecelilerin yüzde 80’inin “Mevlüt Uysal seçilirse hizmet gelecek.” dediğini savunarak “Büyükçekmece’yi İstanbul’un, ülkemizin en güzel yaşanılabilir ilçelerinden birisi yapacağız. Bu konuda iddialıyız.” dedi.

“BÖYLE BİR MAHALLE VAR MI DEDİM!”

Büyükçekmece Belediye Başkanı ve CHP Adayı Hasan Akgün’le beraber görev yaptıkları Marmara Belediyeler Birliği’ndeki diyaloglarının çok iyi olduğunu söyleyen Uysal, ardından şu iddiayı dile getirdi: “Ben Hasan Bey’i diğer CHP’li belediyelerden daha farklı, hizmette ayrım yapmayan ve hizmet konusunda hassas birisi olarak hayal ederdim. Büyükçekmece’yi gezmeye başladığımda Türkoba Mahallesi’ni görünce, ‘İstanbul’da böyle bir mahalle mi var dedim?’ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak düşündüm ve ‘evet var’ dedim. Orası da Avcılar Yeşilkent. Başka bir yer yoktur herhalde.”

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı