Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 15:46
 
KEMAL DENİZ BOZKURT MAZBATASINI ALDI
Esenyurt’un yeni Belediye Başkanı CHP’li Kemal Deniz Bozkurt, mazbatasını aldıktan sonra soysa medya hesabından şu mesajı paylaştı: “Halkımızın emanetini bugün teslim aldık. Şimdi el ele verip çalışma vaktidir. Güzel şeyler olacak Esenyurt'ta. Umudu, kardeşliği ve huzuru birlikte büyüteceğiz. Esenyurt'a, hepimize hayırlı olsun...”
SİYASET Haberi
KEMAL DENİZ BOZKURT MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Esenyurt Belediye Başkanı seçilen CHP Adayı Kemal Deniz Bozkurt, mazbatasını aldı. Esenyurt’taki 15 yıllık AK Parti dönemine son veren Bozkurt, gelişmeyi sosyal medya hesabından şöyle duyurdu: “Halkımızın emanetini bugün teslim aldık. Şimdi el ele verip çalışma vaktidir. Güzel şeyler olacak Esenyurt'ta. Umudu, kardeşliği ve huzuru birlikte büyüteceğiz. Esenyurt'a, hepimize hayırlı olsun...” Yeniden yapılan sayımlar sebebiyle Bozkurt’a mazbatasını verme süreci gecikmişti.


Bozkurt, dünkü mesajında şunları dile getirmişti: “Esenyurt'un güzel insanları, hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. Hiç kuşkunuz olmasın, sizi mahcup etmeyeceğim. Güveninize layık olacağım, bana oy veren ya da vermeyen tüm Esenyurtluların başkanı olacağım. İlçemizin tüm renkleriyle kol kola girerek Esenyurt'u huzurun, umudun ve kardeşliğin merkezi yapacak, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek sağlayacağız. Sağ olun, var olun!”

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı