Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 13:22
 
KORDONBOYU’NDA ORHAN VELİ KEYFİ
Büyükçekmece halkı, Belediye Başkanlığı’nın Kordonboyu’ndaki kullanım dışı eski işyerlerini restore ederek hizmete açtığı Orhan Veli Sosyal Tesisleri’ni çok sevdi. Günün her saatinde dolup taşan tesis; şimdiye dek ilçede hayata geçirilenler arasında en fazla donanım, imkân ve çeşitliliğe sahip olmasının yanı sıra, uygulanan fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine verilen önemle yüzünden de tercih ediliyor.
YAŞAM Haberi
KORDONBOYU’NDA ORHAN VELİ KEYFİ

Büyükçekmece Belediye’nce, Kordonboyu’nda ‘eğlence merkezi’ diye bilinen kullanım dışı işyerlerinin restore edilmesiyle 2018 yılında hizmete sokulan Orhan Veli Sosyal Tesisleri, açık olduğu her saatte 7’den 70’e ilçe sakinleriyle dolup taşıyor.

Orhan Veli Sosyal Tesisleri’nin bu denli ilgi görmesinde, şimdiye dek ilçede hayata geçirilenler arasında en fazla donanım, imkân ve çeşitliliğe sahip olmasının yanı sıra, uygulanan fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine verilen önem de rol oynuyor.

HER TÜRLÜ İHTİYACA CEVAP VERİYOR

Tesis; 370 metrekarelik restaurant, 510 metrekarelik kafe, 210 metrekarelik bar, 190 metrekarelik Taksim Kıraathanesi, 200 metrekarelik fitness salonu, soyunma odaları, mescit, kadın ve erkek kuaförü, çocuk oyun alanları, geniş bir bahçe, süs havuzu, 662 metrekarelik dört dükkân ve daha pek çok farklı özelliği bünyesinde barındırıyor.

İLÇE DIŞINDAN DA İLGİ GÖRÜYOR

Tesisin hizmete girer girmez İstanbul’un farklı noktalarından da talep görmeye başladığını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, “İlçemiz zaten Kordonboyu, denizi ve harika doğasıyla İstanbul’un çekim merkezlerinden biri. Orhan Veli Sosyal Tesisleri de ilçemizin bu konumuna değer katan en önemli sosyal yatırımlardan biridir.” dedi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı