Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 16:56
 
LEMAN SAM, MEST ETTİ
Laman Sam, Beylikdüzü’nde verdiği konserde sevenlerini mest etti. Sam, kendiyle özdeşleşen eserleri, BAKSM salonunu dolduran dinleyicilerle hep birlikte söyleyen Sam, “Şarkılarımı aşk için söylemeye devam edeceğim. Şarkılar ve halklar kardeştir.” dedi.
KÜLTÜR - SANAT Haberi
LEMAN SAM, MEST ETTİ

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BAKSM) verdiği konserde sevenleriyle bir araya gelen Leman Sam, kendiyle özdeşleyen şarkıların yanı sıra, Ahmet Kaya, Edip Akbayram ve Zülfü Livaneli’den eserler seslendirdi.  

DİNLEYİCİLERLE DÜET

“İlla” adlı şarkıyla başlayan konserde “Hey Yıllar, Anladım, Gönül, Kıyamam Sana” gibi eserler sanatçı ve dinleyiciler tarafından hep birlikte söylendi. Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Sam, “Korkarım, Odam Kireç Tutmuyor, Şu Metrisin Önü, Karlı Kayın Ormanı, Salkım Söğüt, Telli Turna, Fidayda, Böyle Gelmiş Böyle Geçer, Ey Özgürlük, Çav Bella, İzmir Marşı” gibi şarkı ve türküleri kendine has tarzıyla yorumladı.

 BAKSM salonunu dolduranlardan büyük alkış alan Sam, “Şarkılarımı aşk için söylemeye devam edeceğim. Şarkılar ve halklar kardeştir.” dedi.

 

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı