Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 18:40
 
MARMARİS BÜFE’NİN KURDELESİNİ ÜNER VE KARA KESTİ
Hasan Esgar ve Serhat Yavuz’un işletmeciliğini yaptığı Marmaris Büfe’nin açılışında Çatalca’nın yeni Belediye Başkanı Mesut Üner ile eski Belediye Başkanı Cem Kara bir araya geldi. Kara, Üner’e başarı dileklerini iletti. Kara’ya teşekkür eden Üner, büfenin sahiplerine bol kazançlar diledi.
GÜNCEL Haberi
MARMARİS BÜFE’NİN KURDELESİNİ ÜNER VE KARA KESTİ

Çatalca’da Belediye Meclis Üyesi Hasan Esgar ve Serhat Yavuz’un işletmeciliğini yaptığı Marmaris Büfe, Belediye Başkanı Mesut Üner ve eski Belediye Başkanı Cem Kara’nın da katıldığı programla hizmete açıldı.

Cem Kara açılışta Çatalca’nın yeni Belediye Başkanı Üner’e başarılar dileyerek, “Mesut Üner'i tebrik ediyorum.  Çatalcamız için çalışacak. Biz de kendisine halk olarak destek olacağız.”dedi.

Bu ifadeleri içen Kara’ya teşekkür eden Üner, işletme ruhsatını Yavuz ve Esgar'ın eşlerine takdim etti. Üner, “Cem başkanımıza güzel temenni ve dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Yeni bir işletmeyi ilçemize kazandıran kardeşlerimize de bol kazançlı günler diliyor, bu ruhsatı da kendilerine takdim ediyorum. Allah utandırmasın.” diye konuştu.

Açılışa Üner, Kara ve Çatalca’nın eski Belediye Başkanlarından İsmail İp'in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, CHP İlçe Başkanı Halil Gök, İYİ Parti İlçe Başkanı Niyazi Uyar, Belediye Meclis üyeleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cafer Dağ, Çevre Derneği Başkanı Kasım Kolcuoğlu, Çatalcaspor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe ve ilçenin tanınmış simaları katıldı.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı