Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 17:52
 
MUHTARLIK VE BELEDİYE ÇÖZÜM MERKEZİ’NDE SON NOKTA!
Sahil Mahallesi Muhtarı Yusuf Yakup Kendir, Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Çözüm Merkezi’nin açılışında, “İstanbul genelindeki muhtarlarla bir araya geldiğimizde, onların durumu ile kendi durumumuzu kıyasladığımızda arada çok büyük farklar olduğunu hepimiz görüyoruz.” dedi.
YAŞAM Haberi
MUHTARLIK VE BELEDİYE ÇÖZÜM MERKEZİ’NDE SON NOKTA!

Beylikdüzü Belediyesi, “Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi Projesi’nin” 10’uncu ve son halkasını Sahil Mahallesi’nde hayata geçirdi. Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Çözüm Merkezi,

Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Orhan Tıraşoğlu,  İYİ Parti İlçe Başkanı İskender Duriç, ilçe protokolü ve mahalle sakinlerinin katıldığı törenle açıldı.

İMAMOĞLU VE KELEŞ’E TEŞEKKÜR…

Sahil Mahallesi Muhtarı Yusuf Yakup Kendir duyduğu memnuniyeti  “Muhtarlığımızı ve parkımızı tepeden tırnağa yenileyerek bizlere hediye eden Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na, Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş’e ve bu yenileme çalışmalarına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” ifadeleriyle dile getirdi.

Kendir, “İstanbul genelindeki muhtarlarla bir araya geldiğimizde, onların durumu ile kendi durumumuzu kıyasladığımızda arada çok büyük farklar olduğunu hepimiz görüyoruz. Bunda, Belediye Başkanı’mız Ekrem İmamoğlu’ndan gördüğümüz ilgi, alakanın ve Beylikdüzü’nde görev yapan muhtarlarımız arasındaki dayanışmanın payı büyük.” dedi.

Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş de Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin Beylikdüzü’ne hayırlı olmasını diledi.  

Şatır ve Çalık ise, Beylikdüzü Belediyesi’nin yeni dönemde de sosyal belediyecilik konusundaki çalışmalarını artırarak devam ettireceğini kaydetti.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı