Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 12:07
 
MUSTAFA MELEK’TEN FLAŞ AÇIKLAMA
Mustafa Sarıgül’ün DSP’den Şişli Belediye Başkan Adayı olmasından sonra, kulislerde DSP’nin Beylikdüzü’nde Belediye Başkan adayı göstermek istediği konuşulan Dr. Mustafa Melek, Cadde Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, DSP’den bu yönde bir teklif geldiğini ancak kabul etmediğini ve artık siyaseti düşünmediğini söyledi.
SİYASET Haberi
MUSTAFA MELEK’TEN FLAŞ AÇIKLAMA

CHP’den istifa ederek DSP Şişli Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül’ün ardından CHP’de etkin başka isimlerin de İstanbul’daki bazı ilçelerde DSP’den Belediye Başkan Adayı gösterileceği ileri sürülüyor. Bazı kulislerde de Dr. Mustafa Melek’e Beylikdüzü’nde DSP Belediye Başkan adaylığı teklifi götürüldüğü konuşuluyor.

Cadde Gazetesi İmtiyaz Sahibi Emrah Öztürk’e konuşan Dr. Melek, DSP’den bu yönde bir teklif geldiğini ancak kabul etmediğini açıkladı. Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Melek, bundan sonra siyaset düşünmediğini ve hayatını eğitimci olarak sürdüreceğini söyledi. Melek, 2014 yerel seçimlerinde CHP’den Beylikdüzü Belediye Başkan aday adayı olmuştu.

SARIGÜL, CHP’DEN İNTİKAM ALIYOR İDİDASI!

Şişli’de Belediye Başkan adaylığı konusunda beklediği açıklama bir türlü gelmeyince partisi CHP’den ayrılarak DSP’ye katılan Mustafa Sarıgül’ün, İstanbul’un başka ilçelerinde de CHP seçmeninin eğilim göstereceği isimlerin DSP’den belediye başkan adaylığı için çaba ortaya koyduğu ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’yla hesaplaşmak istediği iddia ediliyor. Sarıgül’ün, Ali Fatinoğlu’nun Bakırköy’de DSP adayı olmasının arka planında Sarıgül’ün bulunduğu ve Melek’e DSP’den Beylikdüzü Belediye Başkan adaylığı önerilmesinde rol oynadığı öne sürülüyor.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı