Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 15:15
 
“SESLERİ DAHA GÜR ÇIKMALI”
Cuma namazı çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplayan Ekrem İmamoğlu, 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün bir internet sitesine yaptığı "Vaktiyle bize yapılan yanlışları, bizim güçlü olunca biz başkalarına yapmamız gerekiyor." açıklaması hakkında "Seslerinin daha gür çıkması lazım ama. Bu ses bu kadar yumuşak tonda olmamalı." dedi.
GÜNCEL Haberi
“SESLERİ DAHA GÜR ÇIKMALI”

Yüksek Seçimi Kurulu (YSK) verilerine göre İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimlerini önde götüren CHP Adayı Ekrem İmamoğlu, cuma namazı çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı.

11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün bir internet sitesine yaptığı "Vaktiyle bize yapılan yanlışları, bizim güçlü olunca biz başkalarına yapmamız gerekiyor." açıklaması hakkında ne düşündüğü sorulan İmamoğlu, teşekkür edip ardından şunları söyledi: "Seslerinin daha gür çıkması lazım ama. Bu ses bu kadar yumuşak tonda olmamalı."

İstanbul’un kaybedecek vakti olmadığını ifade eden İmamoğlu, her türlü verinin elinde bulunduğunu belirttiği YSK’ya bir defa daha süreci en kısa sürede sonlandırması çağrısında bulundu. İBB çalışanlarından hiçbir usulsüz ve hukuksuz emri yerine getirmemelerini isteyen İmamoğlu görev başladığında 1 Nisan’dan sonraki dönemi mercek altına alacağını belirtti.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı