Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 17:31
 
ŞİMDİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ÖĞRENCİ OLMAK VARDI!
Beylikdüzü Belediyesi, 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasındaki yarıyıl tatilinde öğrenciler için birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler hazırladı. Eğitici atölye çalışmalarından, tiyatro ve sinema gösterimlerine kadar birçok programa ücretsiz. İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinliklere, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ve Beylicium Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapacak.
EĞİTİM Haberi
ŞİMDİ BEYLİKDÜZÜ’NDE ÖĞRENCİ OLMAK VARDI!

Beylikdüzü Belediyesi, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk yarısını tamamlayan öğrencilere birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler hazırladı. 19 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasındaki yarıyıl tatilinde eğitici atölye çalışmalarından, tiyatro ve sinema gösterimlerine kadar birçok programa ücretsiz. İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinliklere, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ve Beylicium Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapacak. Ayrıca Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’ne karnesi gelen öğrencilere kitap hediye edilecek.

EĞLENCE VE EĞİTİM BİR ARADA

Öğrenciler yarı yıl tatilinde yaş ve kontenjan sınırı bulunan; Dans, Ritim, Resim, Keçe, Karikatür, Kaligrafi, Pasta, Marakas, Yaratıcı Drama ve Drama Atölyeleri’nde bir yandan yeteneklerini daha iyi tanıma ve geliştirme imkanı bulurken, diğer yandan eğlence ile eğitimi bir arada yaşayacak. 45 dakika süreli atölye çalışmalarında yer alabilmek için gişelerden kayıt yapılması gerekiyor. Sinema filmleri Dr. Seuss Lorax, Tınkert Bell Ve Peri Kurtaran, Neşeli Dalgalar, Vol –i,  Yücel’in Çiçekleri, Charlie’nin Çikolatası Fabrikası, Garfield ve Minyonlar bu kez çocuklar için beyaz perdeye yansıtılacak.

Beylicium AVM’deki Belediye Tiyatrosu ve Erol Günaydın Sahnesi’nde ise Aysberg ve Mustafa adlı tiyatro oyunları sahnelenecek.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı