Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 15:07
 
SİTE YÖNETİCİLERİNE PROFESYONEL DESTEK
Beylikdüzü Belediyesi, apartman görevlilerinden sonra site yöneticileri için de eğitim programı hazırladı. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu ve CHP Belediye Meclis Üyesi Haluk Karataş’ın koordinatörlüğündeki projeyle ilgili kişilere ücretsiz seminerler verilecek ve hukuki, idari ve teknik içerikli pek çok sorunun çözümünde profesyonel destek sağlanacak.
EĞİTİM Haberi
SİTE YÖNETİCİLERİNE PROFESYONEL DESTEK

Apartman görevlileri için düzenlediği sertifika programlarıyla Türkiye’de bir ilke imza atan Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de site ve apartman yöneticilerine yönelik eğitim projesi hazırladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu ve CHP Belediye Meclis Üyesi Haluk Karataş’ın koordinatörlüğündeki projeyle ilgili kişilere ücretsiz seminerler verilecek ve hukuki, idari ve teknik içerikli pek çok sorunun çözümünde destek sağlanacak.

KAT MÜLKİYETİNDEN MUHASEBEYE….

Eğitim programının “Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan muhasebeye uzanan geniş bir kapsama” sahip olduğunu açıklayan Haluk Karataş, seminerler sayesinde site yöneticilerinin mesleki becerilerini arttıracaklarını söyledi.

Site yöneticilerine çeşitli alanlardaki uzmanlardan oluşan ekip tarafından profesyonel destek sunulacağını da belirten Karataş, şu bilgileri aktardı: “Mesela hukuki desteği vermek için kat mülkiyeti konusunda tecrübeli bir avukatımız olacak. Mali destek vermek için site yönetimlerinde tecrübeli bir mali müşavirimiz olacak. Sonra da belediye bünyesinde, site yöneticilerinin soru ve sorunlarına çözüm arayan bir birim oluşturulacak. Bu birimdeki kişi, uzman arkadaşlara her an ulaşabilecek. Kendisine gelen soru ve sorunları, anında ilgili kişiye iletecek. Sorunun muhatabı uzman arkadaşımız da sorun hakkında bilgi almak isteyen kişiyi arayacak. Sorunu dinleyecek ve soruna çözüm üretecek.”

 

 

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı