Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 15:28
 
“SİZLER İNSAN, BİZ KENT SAĞLIĞIYLA İLGİLENİYORUZ”
14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlık çalışanlarıyla BAKSM’deki programda bir araya gelen CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, “Siz doktorlar insan sağlığı ile ilgileniyorsunuz bizler ise kentlerin sağlığıyla ilgileniyoruz.” dedi.
SİYASET Haberi
“SİZLER İNSAN, BİZ KENT SAĞLIĞIYLA İLGİLENİYORUZ”

CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BAKSM) düzenlenen yemekli programda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

 

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ZORLUKLARINI BİLİYORUZ” 

Sağlık çalışanlarının yaşadıkları zorlukları ve problemleri bildiklerini belirten Çalık, “Siz doktorlar insan sağlığı ile ilgileniyorsunuz bizler ise kentlerin sağlığıyla ilgileniyoruz. Kentleri daha sağlıklı ortamlara kavuşturmak belki sizin de işlerinizi kolaylaştıracaktır.” dedi. Çalık ayrıca bu ortamı hazırlayan Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

 

Bu program öncesinde sağlık ocaklarını gezerek tıp mesleğini icra edenlere karanfil ve hediyeler veren Çalık, toplum sağlığı konusundaki çaba ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı