Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 12:19
 
SOĞUK KIŞ GECELERİ SANATLA ISINACAK
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM), 2019 yılında da sanatçı ve sanatseverleri buluşturmaya devam ediyor. BAKSM Ocak programı da dopdolu. Sumru Yavrucuk, Haluk Bilginer, Genco Erkal, Birsen Tezer ve Kardeş Türküler gibi tiyatro ve müzik camiasının beğenilen oyuncu ve müzisyenleri hayranlarıyla bir araya gelecek.
KÜLTÜR - SANAT Haberi
SOĞUK KIŞ GECELERİ SANATLA ISINACAK

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM), 2019 yılının ilk ayında da önemli tiyatro oyunlarına ve konserlere ev sahipliği yapacak. Sumru Yavrucuk, Haluk Bilginer, Genco Erkal, Birsen Tezer ve Kardeş Türküler gibi tiyatro ve müzik camiasının beğeniyle takip edilen sanatçıları hayranlarıyla buluşturacak.

PERDEYİ SUMRU YAVRUCUK AÇIYOR

Ocak ayının ilk etkinliğinde Sumru Yavrucuk ‘Shirley’ adlı tek kişilik oyunuyla sahne alacak. Duayen oyuncu Haluk Bilginer ise Pencere adlı oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

Genco Erkal da ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’yle muhteşem performanslarından birini daha sergileyecek. Leyla’nın Evi ve Hunililer adlı oyunlar da sanatseverler hoşça vakit geçirecek.

MÜZİĞİN HER TÜRÜ BAKSM’DA

Müzik tutkunları Birsen Tezer ve Kardeş Türküler Grubu’nu konserleriyle coşacak. Şef Hakan Tepeli yönetimindeki Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası, klasik müzik ziyafeti yine ilgiyle izlenecek. Beylikdüzü Belediyesi Musiki Derneği ve Yeşilkent Musiki Derneği de Oğuzhan Bolbol’un şefliğiyle Türk Sanat Müziği severleri mest edecek.

Tiyatro gösterileri ve konserlerin biletleri BAKSM gişesinden ve Biletix’ten temin edebilecek.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı