Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 16:15
 
SÖMESTR TATİLİNDE MİNİ GOLF
Büyükçekmece Belediyesi’nin Mimaroba’daki Büyük Atatürk Parkı’nda hizmete sunduğu mini golf sahası her yaş grubuna açık. Sahanın ücretsiz olduğunu belirten Belediye Başkanı Hasan Akgün sömestr tatilinde eğlenmek ve sosyal aktivitede bulunmak isteyen çocukları Büyük Atatürk Parkı’na beklediğini söyledi.
SPOR Haberi
SÖMESTR TATİLİNDE MİNİ GOLF

Büyükçekmece Belediyesi, Mimaroba’daki Büyük Atatürk Parkı’nda özellikle çocuklar için hayata geçirdiği mini golf sahası her yaştan ilçe sakininin kullanımına açık.

Mini golf sahasından Büyükçekmecelilerin ücretsiz faydalanabileceğini belirten Belediye Başkanı Hasan Akgün, “Çocuklarıyla birlikte gelen anne ve babalar da keyif alarak golf oynuyor. Yeni spor aktivitelerini hobi edinecek bir nesil yetiştiriyoruz.” dedi. Akgün, sömestr tatilinde eğlenmek ve sosyal aktivitede bulunmak isteyen çocukları Büyük Atatürk Parkı’na beklediğini söyledi.

Türkiye’nin en büyük mahalle parklarından biri niteliğindeki Büyük Atatürk Parkı’nda yer alan gölet, koşu ve bisiklet parkurları, restoran ve kafeler, spor sahaları, amfiler ve çocuk oyun alanları ilçe sakinlerine doğal bir ortamda dinlence ve eğlence imkanı sunuyor.  

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı