Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 11:29
 
U 15’TEN SONRA U 16 DA NAMAĞLUP ŞAMPİYON
Alt yapıya çok önem veren Metin Aydın başkanlığındaki Beylikdüzüspor’un U 16 takımı da, U 15’ten sonra namağlup şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı. Attığı gol sayısıyla dikkatleri üzerinde toplayan U 19’lar ise son haftaki yenilgi sebebiyle şampiyonluktan oldu.
SPOR Haberi
U 15’TEN SONRA U 16 DA NAMAĞLUP ŞAMPİYON

Bu sezon Süper Amatör Küme 1’inci Grup’ta mücadele eden Beylikdüzüspor’ın alt yapı takımları başarıdan başarıya koşuyor. Metin Aydın başkanlığındaki kulübün U 16 takımı da, U 15 gibi namağlup şampiyon oldu. Attığı gol sayısıyla dikkatleri çeken U 19’lar ise son hafta aldıkları mağlubiyetle birinciliği Gürpınarspor’a kaptırdı.

 

AYDIN: “BU SEZON ALT YAPIDAN 12-13 OYUNCU OYNATTIK” 

Beylikdüzüspor Başkanı Metin Aydın, alt yapıyı en iye yerlere getirmeye hedeflediklerini, kısmen eksikleri bulunsa da büyük ölçüde amaçlarına ulaştıklarını söyledi. 2018-2019 Sezonu’nda Beylikdüzü bölgesinden 12-13 alt yapı oyuncusunu A takımında oynattıklarını belirten Aydın, “Alt yapıdan ne kadar evladımızı yukarıya kazandırırsak bu bizi o kadar mutlu ediyor ve gururlandırıyor.” dedi. İstanbul’daki en iyi alt yapı tesislerine sahip olduklarının altını çizen Aydın, başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere Kavaklı Hasan Doğan Stadı’ndaki imkânları kendilerine sunan herkese teşekkür etti.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı