Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 17:11
 
ULUSOY: “İNSANA DOKUNMAYAN PROJEYE BÜTÇE YOK”
SİYASET Haberi
ULUSOY: “İNSANA DOKUNMAYAN PROJEYE BÜTÇE YOK”

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, engelliler için sosyal tesis açacaklarını söyledi. Ulusoy, ilçede engelliler için kaldırım düzeninden sosyal tesis ve bakıma kadar geniş çaplı bir eylem planını hayata geçireceklerini kaydetti.

 

Avcılar'da, Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala, Merkez, Mustafa Kemalpaşa, Tahtakale ve Yeşilkent dahil 10 mahalleyi tek tek gezerek sorunları tespit ettiklerini ifade eden Ulusoy, Avcılar'da kaldırımların araçlarla dolu olduğunu ve engellilerin bu yüzden zorluk yaşadığını söyledi. Ulusoy, “Engelli vatandaşlarımız ile ilgili çok harika bir projemizi hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Fiziksel ve zihinsel engelli kardeşlerimiz için Avcılar'da sosyal tesis açacağız. Bu projeyi bir hafta ile 10 gün içerisinde gerçekleştireceğiz. Bu sosyal tesis sadece engelli kardeşlerimize değil, akrabalarına da açık olacak" dedi. Ulusoy, bunun gibi 60'a yakın projeleri olduğuna işaret ederek, “İnsana dokunmayan, faydası olmayan hiçbir proje için bütçe ayırmayacağız" açıklamasını yaptı.

 

Ziyareti sırasında engelli bir vatandaşla da sohbet eden Ulusoy, "Engelli kardeşimin notlarını aldım. Bunları büyük bir özenle hayata geçireceğiz" dedi. Engelli vatandaşın söylediği şarkıya da eşlik eden Ulusoy, parti ayrımı yapmadıklarını vurguladı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı