Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 13:19
 
YEŞİL ESENYURT’TA HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU
Yeşil Esenyurtspor U-19 Futbol Takımı, İstanbul Şampiyonluğu’nun ardından çıtayı yükseltti. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un kutlayıp başarılar dilediği genç ekip, Yalova’da Türkiye Şampiyonluğu için ter dökecek. 2-5 Mayıs tarihlerindeki turnuvada 75 ilden 138 takım mücadele edecek.
SPOR Haberi
YEŞİL ESENYURT’TA HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

İstanbul Şampiyonu olan Yeşil Esenyurtspor Kulübü’nün U- 19 Futbol Takımı, 75 ilden 138 ekibin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında Yalova’da gerçekleşecek Türkiye Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek.

“BURAYA KADAR HAKKINIZLA GELDİNİZ”

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, takımı Yalova’ya hareketinden önce Turgut Özal Stadyumu’nda ziyaret ederek Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diledi. Teknik heyeti ve genç futbolcuları başarılarından dolayı kutlayan Bozkurt, “Buraya kadar hakkınızla geldiniz. Bundan sonrası kazanacağınıza eminim, kazanamazsanız bile buraya kadar gelmeniz büyük başarıydı. Sizleri ve Kulüp Başkanı Hasan Demir’i gönülden tebrik ediyorum. Biz her zaman sizlere destek olacağız.” dedi.

 

Esenyurt Belediyesi’nce desteklenen Yeşil Esenyurtspor Kulübü U-19 Futbol Takımı, 3 Mayıs’ta Sakarya U-19, 4 Mayıs’ta ise Kocaeli U-19 takımlarıyla karşılaşacak.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı