Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 15:24
 
YEŞİLKENT’İN PARKLARI YENİLENDİ
Beylikdüzü Belediyesi, Yeşilkent 1 ve 3 sitelerindeki Gülyalı ve Uludağ parklarını farklı donatılarla yenileyip genel bakımdan geçirdi. Her iki parkın yenilenmiş hali, Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır ve Site Yöneticisi Ali Samim Özer ve vatandaşların katıldığı törenle hizmete girdi.
GÜNCEL Haberi
YEŞİLKENT’İN PARKLARI YENİLENDİ

Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki Gülyalı ve Uludağ parklarının yenilenmiş halleri, Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, Yeşilkent Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Samim Özer ve vatandaşların katıldığı törenle hizmete açıldı.

ÖZER: “EN BÜYÜK DESTEĞİ İMAMOĞLU’NDAN ALDIK”

Belediye Başkan Vekili Şatır törendeki konuşmasında, belediyenin ilçedeki yeşil alan miktarını daha da çoğaltmak için elinden gelen gayreti ortaya koymayı sürdüreceğini söyledi. Yeşilkent Sitesi Yöneticisi Özer ise sitenin Beylikdüzü’nün güzide yerlerinden biri olduğunu ve 2005 yılından bu yana pek çok belediyeyle çalıştıklarını belirterek, “Ancak bu süre içerisinde sitemizin eksiklerine en büyük desteği Beylikdüzü Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’ndan aldık.” dedi.

TEPEDEN TIRNAĞA YENİLENDİLER

Yeşilkent 1 Sitesi’ndeki 20 bin 438 metrekare büyüklüğündeki Gülyalı Parkı’na; mini futbol sahası, süs havuzu, ahşap kompozit oturma terasları, oturma birimleri, pergola ve çocuk oyun grupları; Yeşilkent 3 Sitesi’ndeki 16 bin 175 metrekarelik Uludağ Parkı’naysa mini futbol sahası, fitness aletleri ve süs havuzu konuşlandırıldı. Her iki park genel onarımdan geçirildi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı